Bizim hakkımızda

 

 15 Yıllık deneyimiyle kuaför mobilya sektöründe hizmet veren Hanoğlu ailesi,siz değerli müşterileriyle her geçen gün gelişerek büyümektedir.Hanoğlu,kuruluşundan itibaren ''fabrika satış mağazası''konseptini gerçek anlamda uygulamakta,yüksek hızda sevkiyat birimleri ile kaliteli hizmet vermektedir.Bay bayan kuaför demirbaş ekipmanlarının üretimini fabrikasında yapmakta olup,kuaför mobilya sanayisinin fabrikasyon ürünlerdeki kalite standartlarını önemli derecede aşmıştır. Ürün yelpazesinde kalite, estetiği  ve şıklığı cazip fiyatlarla sunan Hanoğlu, Satış sonrası bitmeyen müşteri iletişimiyle de müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır.

Vizyon

  Sektörümüzde Türkiye liderliğini sürdürüken müşteri odaklı hizmetinin kalite düzeyini uluslar arası pazarda kabul gören standartlara yükseltirken markamızı dünya pazarına taşıyıp kabul görmesini sağlamak ana hedefimizdir.

Misyon

  Müşteri beklentilerini ileri teknolojiyi takib ederek firmamıza özgü ürün ve hizmetler geliştirererk aşmak ve paydalarımıa katma değer yaratarark öncü olmak